• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Обладнання для сучасної лабораторії "Цікава хімія" Успішно пройшов оцінку

Доданий
10.07.2019
Номер
101
Освіта

Проект направлено на безкоштовне вивчення хімії. Для цього планується створення безкоштовної, сучасної, відкритої для всіх бажаючих лабораторії, орієнтованої на вивчення хімії під керівництвом провідних фахівців із використанням високотехнологічного обладнання. Ми навчимо отримувати знання та використовувати їх у повсякденному житті.

Автор проекту
Владислав
Владислав Животов
Бюджет
199 588 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, інновації, молодь, наука
Район
Новокодацький
Адреса
вул. Володимира Самодриги (Яшина), 4, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Животова Світлана Геннадіївна
Баля Тетяна Андріївна

Мета проекту

Створення відкритої лабораторії – ефективного освітнього середовища, в якому учні та всі бажаючі через виконання реальних експериментів, досліджень та інтерактивних вправ розвиватимуть свої розумові здібності та задатки. Проект сприятиме популяризації хімії, як науки, стимулюватиме учнів до поглибленого вивчення предмета, допоможе якнайкраще підготуватися до проходження ЗНО.

Проблема

Сучасна економічна ситуація та загальний курс євроінтеграції країни вказує на шлях модернізації, а це, беззаперечно, розвиток освіти та потенціалу молоді. На сьогоднішній час, дана стратегія нездійсненна через відсутність реактивів, приладів та сучасних методик що знижує загальний рівень підготовки учнів, а також призводить до панічного відсторонення від хімії. Зацікавлені викладачі та небайдужі учні не мають змоги розвинути свій потенціал, втілити ідеї та мрії, розвивати науку, а також себе як особистість. Ми здатні разом створити новий потужний потенціал та основу щасливого майбутнього.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Створення відкритої безкоштовної лабораторії "Цікава хімія" допоможе навчальним закладам міста вирішити проблеми розвитку науки (починаючи з пошуку актуальних досліджень та закінчуючи практичною їх реалізацією), викладачам - проблеми реалізації лабораторно-практичних занять, учням - проблеми саморозвитку та пошуку свого потенціалу.

Для кого цей проект?

Сучасна лабораторія "Цікава хімія" створюється для всіх охочих (починаючи з 5-6 років і до 90 років). Методики занять розроблені спільно з викладачами, а тому враховані всі аспекти психологічної поведінки та допустимі навантаження різного віку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення інтересу до вивчення хімії та збільшення кількості учасників і переможців в наукових конкурсах, олімпіадах. Завдяки наявності обладнання та устаткування з’явиться можливість на практиці демонструвати та ставити хімічні досліди. Зросте рівень зацікавленості до навчання. Учні опанують практичні навики роботи з лабораторним обладнанням та устаткуванням. Можливість проводити цікаву гурткову та іншу позакласну роботу (дослідницькі роботи, тематичні вечори, олімпіади конкурси тощо) підвищить рівень мотивації викладачів та успішності учнів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція, за умови якої вартість обладнання може зрости.

Приклади (кейси схожих рішень)

Відкрита хімічна лабораторія у м. Києві
Проект "Якісна середня освіта через навчання у сучасних шкільних лабораторіях у Селище Немішаєве"

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі у м. Дніпрі?

Так.
так

План заходів з реалізації проекту

1. Підготовка приміщення
2. Закупівля обладнання та меблі
3. Монтаж обладнання
4. Організація роботи лабораторії

Ви посадова особа

Ні.
ні

Чи є ви працівником Комунальних закладів чи підприємств, підпорядкованих Дніпровській міській раді?

Ні.
ні

Фотографії

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ