• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Інноваційний кабінет Сольфеджіо з використанням інформаційно-комунікаційних технологій в ДДМШ № 15 Успішно пройшов оцінку

Доданий
09.07.2019
Номер
97
Освіта

Вчити і вчитися з інтересом і максимальною ефективністю в сучасній школі вже сьогодні можливо за допомогою ІКТ та електронних освітніх ресурсів нового покоління. Використання інформаційних технологій підвищує зацікавленість учнів предметом навчання, сприяє кращому засвоєнню матеріалу, підсилюють розумові здібності учнів, забезпечує формування пізнавальної мотиваціі.

Автор проекту
Віктор
Віктор Рожеченко
Бюджет
199 176 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа, благоустрій, інновації, молодь
Район
Соборний
Адреса
вул. Гетьмана Петра Дорошенка (Генерала Грушевого), 8, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Немає

Мета проекту

«Скажи мені, і я забуду. Покажі мені, - я зможу запам'ятати. Дозволь мені це зробити самому. І це стане моїм назавжди» Давня мудрість
Ефективний освітній процес в даний час неможливий без використання інформаційних ресурсів, доступ до яких стає необхідною умовою, що забезпечує формування пізнавальної мотиваціі. Використання інформаційних технологій підвищує зацікавленість учнів предметом навчання, сприяє кращому засвоєнню матеріалу, що вивчається, скорочує втрати часу при проведенні занять і самостійної роботи учнів. . Вчити і вчитися з інтересом і максимальною ефективністю в сучасній школі вже сьогодні можна з допомогою ІКТ та електронних освітніх ресурсів нового покоління. Для учня це істотне розширення можливостей самостійної роботи - Прослухати концерт, подивитися оперні та балетні вистави в Мережі Інтернет, дізнатися новини музичного життя і багато іншого. Для вчителя це збільшення часу спілкування з учнями, що особливо важливо -в режимі дискусії, а не монологу.

Проблема

Неможливість впровадження в навчальний процес комп'ютерних навчальних технологій, які підвищують ефективність і результативність навчання, підсилюють розумові здібності учнів, створюють активні умови для виховання особистості дитини.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Придбання Інноваційного кабінету Сольфеджіо з використанням інформаційно-комунікаційних технологій оптимізують навчальний процес, дозволять викладачу якісно змінити зміст, методи і форми навчання, модернізувати деякі види роботи. Придбання Інтерактивної дошки-цінний інструмент для навчання всього класу. Це візуальний ресурс, який допомагає викладачам викладати новий матеріал дуже жваво і захоплююче. Вона дозволяє представити інформацію за допомогою різних мультимедійних ресурсів, викладачі та учні можуть коментувати матеріал і вивчати його максимально детально. Вона може спростити пояснення схем і допомогти розібратися в складній проблемі, допоможе вирішити дефіцит наочних посібників, перетворити традиційні навчальні предмети, оптимізувавши процеси розуміння і запам'ятовування навчального матеріалу, а головне, піднявши на незмірно більш високий рівень інтерес до музики. Синтезатор володіє величезним потенціалом для розвитку слуху,почуття ритму,тембру і творчого потенціалу кожного учня.

Для кого цей проект?

Для учнів музичної школи 15

Ключові показники оцінки результату проекту

ІКТ відкриють нові шляхи в розвитку навичок мислення і вміння вирішувати проблеми, нададуть нові можливості для активного навчання. За допомогою ІКТ можливо зробити проведення уроків, вправ, перевірочних робіт більш ефективними, а також зробить уроки цікавішими і . Такім чином, ІКТ являються тим інструментом, який дозволяє викладачам якісно змінити методи і організаційні форми своєї роботи, повніше зберігати і розвивати індивідуальні здібності учнів , посилити міждисциплінарні зв'язки в навчанні, здійснювати постійне динамічне оновлення організації навчального процесу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Всі ризики враховані.

Приклади (кейси схожих рішень)

Музичні школи Київ та Европа та США

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі у м. Дніпрі?

Так.
-

План заходів з реалізації проекту

1. Участь та перемога у Громадському проекті;
2. Пошук постачальника даного товару;
3. Установка Інноваційного кабінету Сольфеджіо з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Ви посадова особа

Ні.
-

Чи є ви працівником Комунальних закладів чи підприємств, підпорядкованих Дніпровській міській раді?

Ні.
-

Фотографії

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ