• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Чисту воду в кожен дім Відхилений остаточно

Доданий
09.08.2018
Номер
117
Комунальне господарство

Шляхом прокладання лінії водопроводу забезпечити доступ до мережі центрального водопостачання для мешканців вулиці Інгульська та прилеглих до неї домогосподарств, які через забруднення ґрунтових вод позбавлені можливості користування якісною водою.

Автор проєкту
Микола
Микола Федоренко
Бюджет
199 790 грн
Розрахунок бюджету
Теги
двір, благоустрій
Район
Амур-Нижньодніпровський
Адреса
Інгульська вулиця, Дніпровська міська рада, Дніпро

Опис

Співавтори

-

Мета проекту

Забезпечити чистою водою мешканців вулиці Інгульська та прилеглих до неї домогосподарств

Проблема

Поблизу домогосподарств по вулиці Інгульська (будинки 1А-57А) знаходиться канал Гнілокиш, що за останні роки перетворився на стічну канаву. Це зумовило різке погіршення якості води з свердловин, які є джерелом питної та побутової води для мешканців зазначених домів.
Різкий запах, мутність, жорсткість, хімічний склад води робить її непридатною для використання. Це наносить шкоду здоров’ю людей та призводить до значних фінансових втрат (через вихід з ладу побутової техніки, що контактує з водою).

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Вищезазначену проблему можна вирішити шляхом прокладання лінії водопроводу від мережі центрального водопостачання:
- або протяжністю близько 900 м – від колодязя на вулиці Новочеркаській через провулок Інгульський по вулиці Інгульській (від будинку 1А до будинку 57А);
- або протяжністю близько 750 м – по вулиці Інгульській (будинки 1А-57А) від труб мережі, що поєднують житлові масиви Ломівський і Лівобережний та проходять вздовж Донецького шосе.
Це дозволить мешканцям вулиці Інгульська та прилеглих до неї домогосподарств підключитись до мережі центрального водопостачання та відмовитись від використання жорсткої забрудненої води зі свердловин.
Інші варіанти отримання якісної води на цій території відсутні.

Для кого цей проект

Цей проект розрахований на забезпечення чистою водою десятків мешканців вулиці Інгульська та прилеглих до неї домогосподарств, які через забруднення ґрунтових вод позбавлені можливості користування якісною водою.

Ключові показники оцінки результату проекту

Реалізація проекту з забезпечення мешканців доступом до джерела якісної води матиме значний соціальний ефект, оскільки сприятиме зниженню ризиків для їх здоров’я та зменшенню фінансового навантаження на цю категорію населення (яке обумовлене, зокрема, необхідністю постійної заміни техніки, що виходить з ладу через контакт з жорсткою забрудненою водою зі свердловин).

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту відсутні.

Приклади (кейси схожих рішень)

В 2015-2018 роках на Дніпропетровщині побудували і відремонтували 62 водовода (більше 400 кілометрів водогонів). В 2018-му водопроводи збудували та реконструювали у Дніпровському, Криворізькому, Нікопольському, Солонянському, Софіївському, Томаківському та Широківському районах області (10 водоводів, 50 км водопровідних мереж). Зараз роботи тривають ще на восьми водоводах.
https://most-dnepr.info/news/society/164281_godu_dnepropetrovshchine.htm
Це підтверджує обґрунтованість направлення бюджетних коштів на вирішення проблеми забезпечення якісною водою жителів Дніпра (зокрема, мешканців вулиці Інгульська).

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі у м. Дніпро?

Так.
Так

План заходів з реалізації проекту

Реалізація проекту потребує проведення таких заходів: передпроектні дослідження, розробка проектно-кошторисної документації, проведення монтажних робіт, підготовка та введення в експлуатацію.

Інформація про співфінансування

Після прокладання лінії водопроводу по вулиці Інгульській власники домогосподарств власним коштом забезпечують підключення своїх домівок до мережі центрального водопостачання (розробку проекту та здійснення монтажних робіт).

Я, не є посадовою особою

Так.
Так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради