• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний освітній кабінет трудового навчання та технологій - "Майстерня талантів та творчості" в СШ6 На голосуванні

Доданий
04.06.2021
Номер
130
Школа

Зареєструйтесь, щоб проголосувати

Стрімкий розвиток науки та техніки у ХХІ столітті зумовлює необхідність впровадження нових підходів в освітній процес закладу освіти, зокрема й у викладання трудового навчання. Тому модернізація кабінету трудового навчання, облаштування сучасного зонованого арт-простору стає необхідністю. Особливої актуальності це набуває в умовах впровадження інклюзивного навчання в КЗО "СЗШ №6"

Автор проєкту
Жанна
Жанна Сіліванова
Бюджет
409 916 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа, інновації, творчість
Район
Чечелівський
Адреса
вул. Робоча, 64, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Швець Юлія Сергіївна
Косарева Олена Сергіївна

Проблема

Основною проблемою, на вирішення якої спрямовано проєкт, є оновлення умов існуючого кабінету. Для проведення цікавих, творчих та креативних уроків, на яких діти зможуть розкрити свій творчий потенціал - не вистачає необхідного обладнання та устаткування. Адже уроки трудового навчання та технологій не мають меж творчої уяви. Хотілося б, щоб діти змогли спробувати свої таланти у пошитті одягу, м'яких іграшок та сувенірів (для цього не вистачає ергономічних шкільних меблів), щоб учні змогли опанувати основи кулінарного мистецтва (для цього не вистачає кухонної стінки і електричного обладнання), щоб діти краще розуміли теоретичні пояснення вчителя, бачили ескізи, наочні матеріали, мали змогу пізнавати предмет через інтерактивні ігри та завдання, не вистачає ІТ комплекта (інтерактивної дошки та проектора).

Мета проєкту

Основною метою проекту є підвищення рівня освіти молоді шкільного віку, адже саме в цей період життя формується культура навчання, яка впливає на подальший розвиток особистості в усіх сферах діяльності. Оновлення кабінету трудового навчання та його перетворення на зонований арт-простір, дасть можливість учням займатися винахідницькою та проєктною діяльністю, проявляти навички творчої праці під час уроків та в позаурочний час. Забезпечить ефективну реалізацію нової програми з трудового навчання в умовах інклюзивного навчання з метою формування в учнів з ООП життєво необхідних компетентностей, гарантування варіативності у виборі об’єктів проектування та технологій їх виготовлення.
Все це має позитивний вплив на молодь, адже робота над улюбленим заняттям відволікає від шкідливих звичок, виховує в дітей посидючість, терпіння, навички на будь-якому напрямку творчості. Навчання в такому кабінеті не лише дасть дітям нові знання та навички, а й допоможе визначитися з майбутньою професією. Крім цього кабінет дасть можливість вчителям-предметникам обмінюватися досвідом.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Пропонованим рішенням проблеми - є придбання нового обладнання та устаткування в кабінет трудового навчання задля забезпечення здобувачам освіти можливості для розвитку, освоєння новітніх технологій в межах школи.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Проєкт розрахований на учнів 5-11 класів, зокрема й на учнів з особливими освітніми потребами, вихованців гуртків декоративно-прикладних напрямів. Батьки та родичі учнів школи. Колеги за фахом в Чечелівському районі міста.

Ключові показники оцінки результату

Реалізація проєкту сприятиме розкриттю творчого потенціалу дітей, зокрема й дітей з особливими освітніми потребами, відкриттю нових талантів, популяризації творчих робіт, виготовлених своїми руками.
Оновлення кабінету вирішить такі проблеми:
- недостатнє забезпечення необхідним обладнанням;
- відокремлення творчої зони від кухонної;
- відведення повітря в зоні приготування їжі;
- забезпечення комфортних умов праці на уроках, гуртках та під час майстер-класів.
- формування основних компетентностей учнів;
- відродження національних традицій;
- впровадження національно-патріотичного виховання;
- виховання культури особистості;
- здійснення психологічного розвантаження засобами арт-терапії.

Ризики у реалізації

Ризиками у реалізації даного проєкту може стати здорожчення товарів та послуг за час, що пройде від підготовки, голосування до реалізації проєкта, інфляційні процеси.

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради