• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Розумні кабінети української мови та літератури" Брав участь

Доданий
13.06.2020
Номер
266
Школа

Створення умов для комфортного вивчення дітьми української мови та літератури з використанням сучасних технологій, здобуття повноцінної якісної освіти.
Проект створений на підтримку Указу Президента України №156/2018
"Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України"

Автор проєкту
Олег
Олег Науменко
Бюджет
198 198 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа, інновації
Район
Новокодацький
Адреса
вул. Метробудівська, 7, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

Фінансування ремонту класів відбувається переважно за благодійні внески батьків. Можливості придбати інтерактивний комплект у батьків немає, але це є одним із необхідних засобів для організації вивчення державної мови й створення цікавого навчального процесу сучасним дітям. Форма подачі навчального матеріалу за допомогою інноваційних технологій дозволить реалізувати навчальний матеріал якісно, змістовно та продуктивно. Це полегшить запам’ятовування і засвоєння знань з предметів українська мова та література. Використання інтерактивних комплектів у навчальному процесі за філологічним профілем дозволить створити сучасне освітнє середовище для учнів та сприятиме розвитку комунікативних здібностей.

Мета проєкту

Забезпечити учнів КЗО "НВК №106" ДМР можливістю вивчати українську мову та літературу з використанням сучасних технологій.
Підтримати державницьку ініціативу Президента України, що викладена в Указі №156/2018 "Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України". Можливість ефективного та цікавого вивчення української мови та літератури, що відкриє нові форми і методи роботи під час уроків для учнів та вчителів, створить умови для здобуття повноцінної якісної освіти.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Встановлення великих інтерактивних дошок з проєкторами в кабінетах української мови та літератури забезпечить викладачам можливість використовувати найсучасніші методи та прийоми роботи, що, безумовно, вплине на якість освітнього процесу в цілому.
План реалізації проєкту:
1. Організація закупки інтерактивних комплектів, ноутбуків та принтерів через систему PROZORRO.
2. Оплата.
3. Встановлення обладнання.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Учні 5-11 класів (близько 600 чоловік), вчителі, батьки учнів

Ключові показники оцінки результату

Місто Дніпро переважно російськомовне, то ж для підняття престижності та провідної ролі української мови як державної у суспільстві, процес її вивчення повинен бути не лише цікавим, а й максимально результативним. Таким чином, основним об'єктивним показником стане покращення рівня знань, а відповідно і результатів ЗНО з української мови і літератури у випускників школи. Суб'єктивно ж результатом проєкту повинно стати підвищення престижності предметів "Українська мова" та "Українська література", розширення сфери вжитку учнями української мови вдома, на вулиці тощо.

Ризики у реалізації

Підвищення цін на матеріали

Інформація про співфінансування

Співфінансування відсутнє

Чи є у вас конфлікт інтересів

Ні

Ви посадова особа?

Ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

Так

Співавтори

Ні

Фотографії

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ