• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасне обладнання для ефективного навчання автослюсарів На реалізації

Доданий
20.05.2021
Номер
34
Професійна (професійно-технічна) освіта

Будь-якому механізму завжди потрібен належний догляд. А це можуть здійснити добре навчені і кваліфіковані спеціалісти. Прогрес не стоїть на місці,чим складніша машина, тим вища кваліфікація слюсаря. Бажаємо оновлення матеріально-технічної бази автослюсарного відділення ВПУ№17, щоб готувати висококваліфіковані кадри!

Автор проєкту
Бюджет
499 980 грн
Розрахунок бюджету
Теги
інновації, молодь
Район
Шевченківський
Адреса
просп. Богдана Хмельницького (Героїв Сталінграда), 49А, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Терентьєв Олександр

Проблема

Автослюсар повертає несправні автомобілі до роботи. Без його праці неможливий нормальний ритм роботи жодного підприємства. Тому професія автослюсар завжди має попит. До основних професійних функцій автослюсаря входять: розбирання та збирання вузлів і агрегатів автомобіля,
ремонт вузлів та агрегатів автомобіля, регулювання механізмів і деталей.
Предмети праці сучасного автослюсаря складні, а кожна операція щодо їх обслуговування і ремонту важлива і потребує загальних і спеціальних знань, професійних навичок, практичних занять, які не можливі без цілого арсенала інструментів, електричних механізмів та пристроїв. Виробники автомобілів вдосконалюють свою продукцію використовуючи нові технології . З цієї причини потрібно постійно вдосконалювати обладнання майстерень і в закладах професійно-технічної освіти.

Мета проєкту

Головною метою проекту є:
- техніко-інструментальна модернізація автослюсарного відділення;
- зміцнення матеріально-технічної бази училища;
- створення позитивного іміджу закладу через надання високоякісних освітніх послуг;
- формування сучасного навчального закладу європейського рівня.
Професійна освіта має бути безпосередньо пов’язана з потребами економіки міста, а її якість відповідати сучасним вимогам, адже у ринкових умовах виробництва втриматися на робочому місці зможуть лише висококваліфіковані працівники, які досконало володіють сучасними компетентностями.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Без практики навчитися ремонтувати автомобілі неможливо. Кожен майбутній фахівець повинен знати про нюанси роботи зі складним обладнанням та інструментом, які, нажаль, у закладах ПТО вкрай застарілі. Для вирішення даної проблеми передбачається закупити сучасний інструмент та обладнання для майстерні автослюсарів ВПУ№17.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Для випускників 9-х та 11-их класів загальноосвітніх шкіл, здобувачів освіти ВПУ№17, майстрів виробничого навчання професій слюсар-електрик з ремонту електроустаткування на автомобільному транспорті та слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

Ключові показники оцінки результату

Економічні: підготовка висококваліфікованих фахівців та робітничих кадрів підвищить рівень конкурентоспроможності, що в результаті сприятиме активізації економічної діяльності; позитивний імідж училища надасть поштовх для отримання робітничих професій, дефіцит яких спостерігається на ринку праці нашого міста; збільшення доходів ВПУ№17 за рахунок високої оплати висококваліфікованої праці учнів на виробничій практиці згідно ст.50 Закону «Про професійно-технічну освіту».
Соціальні: сприяння зайнятості молоді та дорослого населення шляхом надання їм нових професійних навичок з адаптацією до змін у економічних процесах; розширення можливостей працевлаштування для випускників училища; заохочувати до професійного навчання молодь, безробітних, доросле населення; підвищити престижність робітничих професій серед населення; зберегти та примножити соціально-побутову інфраструктуру училища; забезпечити стабільне функціонування і подальший розвиток навчального закладу; формування сучасного навчального закладу; якісно вплинути на розвиток міста, країни; підвищення іміджу міської ради.

Ризики у реалізації

Можливе здорожчення обладнання закладеного у бюджет проекту.

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради