Сучасне обладнання для роботи з вокальними та інструментальними колективами ДДМШ № 15 Брав участь

Доданий
18.07.2019
Номер
281
Освіта

З появою сучасних музично-комп'ютерних технологій технічна оснащеність вокальних та інструментальних колективів значно змінилася. Використання в процесі занять мультимедійних можливостей, комп'ютера, музичних редакторів, дає можливість аналізувати та прослуховувати помилки. Забезпечить розвиток навичок самостійного мислення, творчих здібностей учасників ансамблю.

Автор проєкту
Бюджет
197 263 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа, інновації, молодь
Район
Соборний
Адреса
вул. Гетьмана Петра Дорошенка (Генерала Грушевого), 8, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Немає

Мета проекту

Використання різноманітних технічних засобів в роботі з вокальними та інструментальними колективами безсумнівно приведе до відповідного професіоналізму. Освоєння можливостей цифрових технологій, мультимедійних можливостей,музичного комп'ютера, музичних редакторів може надавати допомогу на всіх етапах роботи над музичним твором. Для цього педагог може
створювати різні варіанти аранжувань музичних творів, готувати матеріали для самостійного розучування музичного матеріалу, формувати та напрацьовувати навички співу в ансамблі. В результаті виходячи на сцену колектив має набір різноманіття музичних звуків, ефектів, які допомагають йому найбільш повно донести до слухача художній образ виконуваних музичних творів. Та відповідати вимогам до професійної підготовки музичних ансамблів на конкурсах різного рівня.

Проблема

Незважаючи на активне впровадження в область вокального та інструментального мистецтва сучасних комп'ютерних технологій, в практиці музичної школи спостерігається слабке їх використання. Це зумовлено недостатньою оснащеністю навчальних закладів технічними засобами. Неможливість впровадження в навчальний процес цифрових, медійних комп'ютерних навчальних технологій.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Придбання такого сучасного обладнання надасть можливість задати новий рівень професіоналізму та креативно підійти до вокально-інструментальної музичної фактури: музичний комп’ютер стане вирішенням багатьох проблем: можливість зміни тональності(якщо дана тональність незручна для співаючих та граючих), корекція, редакція та обробка надмірної насиченості фактури і великої кількісті звукових ефектів невідповідних художньому образу музичного твору, можливість користуватись сучасними методами викладання «студійним практикумом» записувати вокальні та інструментальні фрази (демозапис - "чорнова" фонограма, призначена для аналізу вокалу і роботи над помилками), придбання трьох радіомікрофонів сприятиме розширенню кількості юних співаків в вокальному ансамблі.

Для кого цей проект?

Для учнів музичної школи 15

Ключові показники оцінки результату проекту

Сучасне обладнання відкриє нові шляхи в розвитку навичок і вміння, надасть можливості для ефективного, цікавого та сучасного навчання в вокально-музичних колективах. Введення музично-комп'ютерних технологій в заняття вокального та інструментального ансамблю підвищує в учасників інтерес до музичної діяльності, стимулює їх творчу активність, створює передумови для небувалою інтенсифікації навчального процесу, дозволяючи збагатити педагогічний і технологічний інструментарій викладача.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Всі ризики враховані.

Приклади (кейси схожих рішень)

Музичні школи Київ та Европа ...

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі у м. Дніпрі?

Так.
-

План заходів з реалізації проекту

1. Участь та перемога у Громадському проекті;
2. Пошук постачальника даного товару;
3. Встановлення сучасного обладнання для роботи з вокальними та інструментальними колективами ДДМШ № 15

Ви посадова особа

Ні.
-

Чи є ви працівником Комунальних закладів чи підприємств, підпорядкованих Дніпровській міській раді?

Ні.
-

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради