• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Безпечний тротуар –безпечне місто Реалізований

Доданий
18.05.2020
Номер
7
Благоустрій та інфраструктура

Наша мета - безпечне, комфортне місто, адже проведення капітального ремонту тротуару позитивно вплине на зручне та комфортне переміщення всіх груп населення району, включаючи людей з інвалідністю, матерів з дітьми, людей похилого віку, дітей та молоді.

Автор проєкту
Бюджет
999 326 грн
Розрахунок бюджету
Теги
благоустрій
Район
Соборний
Адреса
вул. Казакова, 1А, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

Ні для кого не секрет, що пасажиропотік по вулиці Козакова дуже інтенсивний. Адже він з'єднує один з головних проспектів нашого міста з будинками великого приватного сектору, мешканці якого кожного дня йдуть по вулиці Козакова у напрямку зупинок громадського транспорту. Тут знаходиться і заклад освіти (НВО КЗО №28), і великий танцювально-спортивний клуб «Гармонія», а поруч дитячий садочок, і просто житлові будинки. Щоранку ця вулиця заповнена дітками, які йдуть до школи чи садочка. В той же час стан дорожнього покриття ускладнює рух по ньому, особливо людям з маломобільних груп (з дитячими візочками, на інвалідних колясках). Старе асфальтове покриття, деформоване та зруйноване від атмосферного впливу, коренів дерев та інших обставин і становить щоденну потенційну небезпеку.

Мета проєкту

Головною метою проекту є проведення капітального ремонту тротуару по вулиці Козакова від проспекту Гагаріна до вулиці Володі Дубініна. Планується правильне встановлення тротуару, коли бордюр йде врівень з тротуаром, а рівень газону або грунту нижче на кілька сантиметрів. Вода буде просто стікати з тротуару на газон разом з пилом і піском.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Для забезпечення легкого і безперешкодного пересування тротуаром потрібно:
- вимостити покриття доріжок якісною тротуарною бруківкою, яка задовольнить обумовлені та передбачувані потреби усіх пішоходів;
- відновлення пошкоджених та зруйнованих бордюрів.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Для учнів НВО№28, їх батьків та вчителів, для мешканців прилеглих житлових будинків, для відвідувачів танцювально-спортивного клубу «Гармонія» та малечі дитячого садочку.

Ключові показники оцінки результату

Економічні: покращення рівня благоустрою території міста через створення сприятливих умов для безпечного руху пішоходів; поліпшення якості життя мешканців району, що в результаті сприятиме активізації економічної діяльності; при вимощенні плиткою обслуговування і догляд тротуарного покриття вимагає мінімальних затрат (висока міцність і довговічність матеріалу тротуарної плитки значно перевищує якість асфальтового покриття), за необхідності плитку можна частково чи повністю демонтувати, а згодом вимостити знову.
Соціальні: поліпшення соціальних потреб населення та безпеки; підвищення загального тонусу мешканців району, гарний настрій людей; підвищення іміджу міської ради; поступове приведення тротуарів міста до європейського рівня.

Ризики у реалізації

Можливе з дорожчання матеріалів та робіт закладених у бюджет проекту.

Інформація про співфінансування

немає

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви посадова особа?

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Співавтори

-

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради

Фотографії реалізованого проєкту