• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Парус в руках дітей" Брав участь

Доданий
26.02.2017
Номер
999
Спорт

Проект передбачає забезпечення юних яхтсменів яхтами, тренерським катером, обладнанням та всіма необхідними засобами особистої безпеки.

Автор проєкту
Ігор
Ігор Матвієнко
Бюджет
376 352 грн
Розрахунок бюджету
Район
Соборний

Опис

Співавтори

Наталья Ажгерей, Оксана Ухваткіна

Мета проекту

В світі стрімко розвиваються «екстремальні» види спорту, деякі з них включено до програми Олімпійських ігор. Мета цього проекту включає: надання можливості дітям та молоді тренуватись на яхтах з сучасним обладнанням. Сприяти розвитку вітрильництва і вітрильного спорту в м. Дніпро, та по всій території України, зростання його рівня масовості, гідного представництва Дніпропетровської області в Українському та міжнародному вітрильному співтоваристві.

Проблема

Вітрильний спорт - це не тільки спорт, це ще й мистецтво, певний етикет і культура. Занурюючи дитини в вітрильний спорт - ви, відкриваєте йому двері в зовсім інший світ, світ наповнений яскравими емоціями і неймовірними відчуттями! На відміну від інших видів спорту, яхтинг дарує Вам і Вашим дітям відчуття свободи, незалежності, самостійності і впевненості в своїх силах. Проблемою розвитку та підвищення кваліфікації молодих яхтменів нашого міста є низький рівень матеріально-технічного забеспечення.

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Здійснення закупівлі яхт і сучасного обладнання надасть можливіть більшої кількості дітей і молоді міста займатись спортом - яхтингом!

Для кого цей проект

Цільова аудіторія цього проекту – діти віком від 8 років

План заходів з реалізації проекту

Планування сисметамичних треніровок, змагань згідно плану

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ