• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Зелений театр в парку імені Тараса Шевченка Відхилений

Доданий
19.07.2017
Номер
84
Благоустрій та інфраструктура

Проект «Зелений театр в парку ім. Т. Шевченка», полягає у впорядкувані території ландшафтного амфітеатру, а також у встановлені сцени в формі "ракушки", а по периметру садових лавок для глядачів, з місткістю понад 50 чоловік.

Автор проекту
Олексій
Олексій Шох
Бюджет
998 030 грн
Розрахунок бюджету
Район
Соборний

Опис

Співавтори

Сергій Голота

Мета проекту

Створити творчий загальнодоступний майданчик в центральному парку міста. Дати можливість починаючим творчим колективам і артистам, вільно виступати зі своїми номерами перед мешканцями і гостями міста в зеленій зоні.

Проблема

При звільненні Дніпропетровська від фашистів, "Зелений Театр" в парку ім. Шевченка згорів, оскільки був виконаний з дерева. Відтоді про його існування нагадують тільки чорно-білі фото.
Уже кілька десятирічь місце за палацом культури студентів в парку імені Т.Шевченка, було закинуте і всіма забуте. У 2017 році інтерес до даного місця відродив проект «Сцена», коли силами активних городян була встановлена дерев'яна сезонна конструкція - павільйон. Проведення різного роду культурних заходів сприяло популяризації цього місця. На жаль, на зиму 2017, дерев'яна конструкція буде розібрана, і ми знову побачимо занедбане залізобетонне коло з вітрильником в його центрі.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Встановити сцену «ракушку», гармонійно вписати її в природний ландшафт - амфітеатр. Провести роботи з благоустрою, встановити лавки, провести електрику і тому подібне. Пропоноване рішення не є об'єктом капітального будівництва оскільки не має фундаменту в звичайному розумінні і встановлюється на гвинтових металевих палях, що не суперечить природоохоронному законодавству і легко піддається реалізації за кошти міського бюджету.