Опис
Співавтори
Володимир Жежель
Мета проекту
• Надання повноцінного контрольованого доступу до інформаційно-комунікаційних технологій під час освітнього процесу для учнів КЗО «СЗШ №133» ДМР;
• збереження життя та здоров'я дітей шляхом організації роботи комп’ютерного класу для учнів, який відповідає санітарно-гігєнічним вимогам та віковим особливостям учнів школи;
• підтримка інноваційних методів освіти та виховання підростаючого покоління, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу здобувачів освіти.
Проблема
У даний час існує обмеження повноцінного контрольованого доступу до інформаційно-комунікативних технологій під час освітнього процесу для учнів КЗО «СЗШ №133» ДМР в зв'язку з функціонуванням лише одного кабінету інформатики в закладі, в якому навчається близько 800 учнів. Загальна завантаженість існуючого кабінету становить близько 60 уроків інформатики на тиждень (в 2-11 класах), що унеможливлює використання кабінету для проведення уроків з інших предметів.
Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування
Дане рішення складається із надпотужного вчительського комп'ютера (термінал) та 14 учнівських робочих місць на базі нульових клієнтів.
". Нульовий клієнт - це невеликий блок, що підключений до монітора користувача та під'єднаний до потужного комп'ютера-сервера вчителя. Вчительський комп'ютер розподіляє власну потужність на нульові клієнти, формуючи клас із 15 повноцінних комп'ютерів.
1. Більшість ПК вимагають заміни через 3-5 років, дане рішення буде служити не менше 10 років.
2. Проблеми з обслуговуванням і ремонтом системи зменшуються на 95%;
3. Кожен нульовий клієнт споживає всього 5 Вт електроенергії. У порівнянні з 300 Вт, споживаними одним ПК, отримуємо істотну економію енергії від кожного користувача.
4. Вчитель отримує потужний адміністративний інструмент контролю над робочими місцями учнів: увімкнення/вимкнення, дозволи, передача файлів, контроль екану і т.д.
Для кого цей проект?
Проект реалізується для учнів КЗО «СЗШ №133» ДМР, мешканців та гостей ж/м Лівобережний-2
Ключові показники оцінки результату проекту
В результаті реалізації проекту підвищиться рівень освіти учнів КЗО «СЗШ №133» ДМР, з'явиться можливість підвищення рівня компетенції мешканців ж/м Лівобережний-1.
Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу
Для реалізації проекту необхідно якісне обладнання та ліцензоване програмне забезпечення
Приклади (кейси схожих рішень)
Реалізація цього проекту дозволить КЗО «СЗШ №133» ДМР виховувати найкращіх учнів в мікрорайоні
Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі у м. Дніпрі?
Так.
так
План заходів з реалізації проекту
Підготовка приміщення для комп'ютерного класу
Закупка устаткування
Початок роботи
Ви посадова особа
Ні.
ні
Чи є ви працівником Комунальних закладів чи підприємств, підпорядкованих Дніпровській міській раді?
Ні.
ні
ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ
Відповідальні підрозділи
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради